+38 067 354 19 59

© 2022 Арніка. Всі Права Захищені.

Арніка
рекламне агентство

Декілька слів про нас

ТОВ "Арніка Лтд" засновано у грудні 1994 року. З початку роботи і по даний час всі підрозділи товариства працюють в сфері зовнішньої реклами та поліграфії.

Основні напрямки діяльності: виготовлення і розміщення вивісок, реклами на транспорті та реклами на “білбордах” в м.Тернопіль та інших містах України, виготовлення поліграфічної продукції.

 За весь період роботи на підприємстві сформувався колектив з працівників-професіоналів, більшість з яких працює на ТОВ "Арніка Лтд" понад 10 років.

ТОВ "Арніка Лтд" має в наявності власні офісні та виробничо-складські приміщення, автотранспорт, необхідну комп’ютерну та оргтехніку, інструменти та обладнання, що дозволяє одночасно і оперативно виконувати великий об’єм робіт з виготовлення реклами.

Послуги

Вивіски та рекламні конструкціі

Вивіска - незамінний елемент у створенні іміджу вашої компанії, який привертає увагу потенційних клієнтів. Пропонуємо комплексні послуги з виготовлення зовнішньої реклами, від  проєктування до втіленням ваших побажань в оригінальний проект. 

Реклама на транспорті

Реклама на транспорті – це спосіб не лише залучити аудиторію яскравою рекламою, а й створити змістовне охоплення різних вікових груп та соціальних споживачів. Ми здійснюємо брендування корпоративних та приватних авто, таксі, маршрутних таксі та тролейбусів.

Поліграфія
та друк

Наша компанія надає широкий спектр поліграфічних послуг. Здійснюємо виготовлення наклейок, візиток, флаєрів, постерів, дисконтних карток, прапорів та багато інших видів рекламної поліграфії. Ви завжди можете бути впевнені що отримаєте якісну продукцію.

Реклама на білбордах

Реклама на білбордах  - одна з популярнмх форм зовнішньої реклами, яка підтримує  діяльність брендів, за допомогою простого та ефективного рекламного повідомлення. Великий розмір щита дозволяє зробити Вашу рекламу помітною для потенційних споживачів. 

Відгуки